Roman Świerżewski powołany został na dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu 01.04.1985 r.,

Odszedł Doktor

Zmarł doktor Paweł Olszewski. Kiedy w poniedziałek 3 grudnia zadzwonił telefon z wiadomością, że doktora Olszewskiego już nie ma, czas jakby się zatrzymał. Wszystkie sprawy ważne do tej pory, nagle stały się małe i błahe. Jakże trudno zrozumieć śmierć bliskiego człowieka. Chociaż wydaje się to niesprawiedliwe, to przecież dla innych życie toczy się dalej. Zostanie natomiast pamięć o człowieku prawym, uczciwym, bezinteresownym i zaangażowanym społecznie.

12 maja mija rocznica śmierci księdza Aleksandra Urynowicza, długoletniego proboszcza parafii Boguty- Pianki. Trudno zrozumieć śmierć kogoś bliskiego - zupełnie niespodziewanie w najpiękniejszej porze roku, na wiosnę, w dodatku w pełni życia i planów. Ksiądz Aleksander Urynowicz posługę księdza wikarego pełnił m. In. W Sokołach, Łysych, Zarębach Kościelnych i Ostrowi Mazowieckiej, skąd przybył mianowany na proboszcza parafii Boguty-Pianki.

"Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci żywych"

Nie ujrzymy już więcej na scenie charakterystycznej sylwetki Żyda w zespole kolędniczym "Herody" z Białych-Misztali. Odszedł aktor Teatru Wsi Polskiej, Antoni Konarzewski.