6 listopada w kościele pw. Wszystkich Świętych w Bogutach-Piankach odbyły się uroczystości związane

z jubileuszem 250-lecia istnienia parafii pw. Wszystkich Świętych w Bogutach-Piankach. Wszystkie msze święte w tym dniu celebrował biskup łomżyński Tadeusz Bronakowski, który wspólnie z obecnymi w kościele mieszkańcami  gminy oraz gośćmi modlił się za wszystkich księży związanych z parafią  w przeszłości a także za współcześnie żyjących  działających na rzecz wspólnoty parafialnej  ludzi i instytucje. Podczas mszy świętej o godzinie 12.00 ksiądz biskup odsłonił tablicę pamiątkową, wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego” Parafia w oczach dzieci i młodzieży” zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach. Obchody uświetniła obecność pocztów sztandarowych: Narodowych Sił Zbrojnych z Łomży, Ochotniczej Straży Pożarnej i Szkoły Podstawowej w Bogutach-Piankach. Uroczystą mszę zakończył koncert Jakuba Szcześniaka – śpiewaka klasycznego, którego z Bogutami łączą więzy rodzinne. Wystąpił również zespół Żurawiacy. Aktywny udział w nabożeństwie brali uczniowie Szkoły Podstawowej w Bogutach-Piankach, strażacy i  członkowie stowarzyszenia Nasze Boguty. W ramach obchodów jubileuszu została przygotowana wystawa, na której można obejrzeć stare  fotografie związane z życiem parafii, dokumenty, elementy wyposażenia starego kościoła, zabytkowe ornaty i inne artefakty przypominające historię parafii w Bogutach. Wystawę oglądać  można do końca listopada w kościele w Bogutach.