Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach był współorganizatorem międzynarodowego wydarzenia sportowego, które miało miejsce 15 lutego 2020 r. w Bogutach – Piankach.

W  sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej rozegrano II Grand Prix Polski Polskiej Federacji Sztuk Walki Budokai. Głównym organizatorem zawodów był miejscowy Klub Karate Kyokushin.  W zawodach wzięło udział 180 zawodników z Polski, Holandii i Wietnamu. Zawodnicy walczyli w trzech kategoriach:

• jiu – jitsu (zapasy),
  • Kata (formy techniczne),
  • Kumite (walki karate).

Odbyła się również bardzo widowiskowa walka w formule MMA seniorów. Impreza przebiegała w przyjaznej atmosferze sportowej rywalizacji. Turniej okazał się wielkim sukcesem, o czym świadczyły komentarze zawodników oraz   licznie zgromadzona publiczność.