8 marca–Dzień Kobiet, wyjątkowa okazja do wyrażenia szacunku i wdzięczności dla

wszystkich kobiet na świecie. To czas kiedy możemy podziękować za ich niezwykły wkład w życie, siłę, determinację i empatię.
   9 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach. Kilkadziesiąt osób wysłuchało klimatycznego koncertu w wykonaniu rodzinnego trio „W dobrym tonie”. Koncert składał się ze znanych utworów, którego tematem przewodnim były oczywiście kobiety. Oryginalne aranżacje i poczucie humoru prowadzącego koncert przypadły widzom do gustu. Nie zabrakło wspólnego śpiewania i bisów. W kolejnej części wieczoru wójt gminy Jędrzej Drewnowski razem z przewodniczącym rady gminy Grzegorzem Tymińskim złożyli paniom piękne życzenia, do których dodatkiem był ogromny tort. Po części oficjalnej goście delektowali się słodkimi przekąskami i rozmawiali dzieląc się wrażeniami.
   Wszystkim Paniom życzymy radości, spełnienia marzeń i mnóstwo uśmiechu.