Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach jest inicjatorem i organizatorem przedsięwzięć z zakresu kultury i sportu w gminie. Powołany uchwałą Rady Gminy w 1975 roku. Siedziba ośrodka mieści się w Bogutach-Piankach przy ulicy Pawła Olszewskiego 2.

Ośrodek dysponuje salą widowiskową na 120 miejsc siedzących oraz salą klubową na 40 miejsc siedzących. Przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu funkcjonuje Zespół Żurawiacy, Zespół Kolędniczy Herody, Klub Seniora i Siłownia. Swoją siedzibę w ośrodku ma Towarzystwo "Nasze Boguty". Dorobek naszego ośrodka zajmuje wyjątkowe miejsce w kulturze regionalnej. Staramy sę utrwalać tradycję i historię naszej gminy i regionu. Zapraszamy do uczestnictwa w organizowanych przez nas wydarzeniach, które będziemy realizować tak, aby każdy mieszkaniec mógł wybrać z naszej oferty to, co najbardziej odpowiada jego zainteresowaniom. Zachęcamy do śledzenia kalendarza imprez na naszej stronie internetowej.

Kalendarz imprez Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu
w Bogutach-Piankach na rok 2024

pdf Kalendarz-imprez-GOKiS-2024
  pdfStatut Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach (Dz. Urz. Woj. Maz. 2011 r. Nr 44 poz 1463)